فهرست صفحات

تبلیغات اینترنتی

 

 

 

تبلیغات اینترنتی

امروزه هر شخصی که به فکر گسترش کسب و کار خود است می‌داند که یکی از مهمترین امور جهت توسعه خدمات خود تبلیغات و شناساندن خود به دیگران است.
در دهه‌های گذشته انواع تبلیغات رشد و گسترش فراوانی داشته‌اند ولیکن آنچه که در سالهای اخیر رونق گرفته تبلیغات در اینترنت است.
هرگاه شما با جستجوی خدماتی که ارائه می‌دهید و نه با نام خود یا موسسه در صفحات نخست موتورهای جستجو قابل رویت باشید جای بسی موفقیت است و ما فکر می‌کنیم که شما یک تبلیغ اینترنتی بسیار موثری دارید و حتماً از مزایای آن نیز بهره‌مند هستید.

تبلیغات اینترنتی مزایای فراوانی دارد که از جمله مهمترین آنها:

– زمان نمی‌شناسد «یعنی کاربر در هر ساعتی از شبانه روز به خدمتی نیاز داشته باشد با جستجو کردن در اینترنت می‌تواند هدف خود را بیابد.»

– مکان نمی‌شناسد «حتماً بهترین و شاخص‌ترین مکانهایی که در آن بیلبوردها نصب می‌شوند هم در معرض دید تنها عده بسیار معدودی هستند» درصورتیکه تبلیغات اینترنتی با جستجوی کاربر در هر نقطه‌ای از جهان در دسترس قرار می‌گیرد.

اما سوال مهم این است که موثرترین تبلیغات اینترنتی چه مشخصاتی دارند.

شرکت طراحی سایت فرهیختگان با سالها تجربه در خصوص کار بر روی انواع تبلیغات اینترنتی که در سالهای اخیر مورد توجه بوده است و کاربران و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده‌اند به این نتیجه رسیده است که مهمترین اصل در تبلیغات اینترنتی، سئو می‌باشد.

اما این سئو به چه مفهومی است؟

سئو سایت یا بودن در صفحات و نتایج نخست سرچ گوگل شانس دیده شدن و انتخاب شدن محصول شما را افزایش می‌دهد که این امر تاثیر بسیار زیادی بر رونق کسب و کارتان خواهد داشت.

زمان آن رسیده است که تبلیغات اینترنتی و مهمتر از آن در رتبه های نخستین گوگل بودن را در کنار دیگر تبلیغاتی که برای کسب و کارتان دارید، به خود اختصاص دهید.

شرکت طراحی سایت فرهیختگان شبکه البرز با مالکیت وب سایتهای تبلیغاتی پیک پارسی ، کرج کلینیک و بیلبورد یکی از موثرترین نوع تبلیغات اینترنتی را فراهم نموده که رضایت مشتریانمان، سند افتخار و حقانیت ادعای ماست.

مزایای تبلیغات اینترنتی توسط فرهیختگان:

1- پشتیبانی مناسب

2- بازده بالا

3- سئو اختصاصی برای دیده هرچه بیشتر تبلیغ شما

4- درج اطلاعات مختص به تبلیغ شما در یک صفحه اختصاصی

5- صفحه اختصاصی بدون تبلیغات غیر مرتبط با تبلیغ شما