[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1526239144488{padding-top: 60px !important;background-color: #eeeeee !important;}”][vc_column][vc_column_text]

بهینه سازی وب سایت

SEO  در لغت، مخفف Search Engine Optimization است،که به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند.

سئو در واقع کلیه فعالیتهای داخلی (On Page) و خارجی (Off Page) بر روی سایت می‌باشد که باعث بالا رفتن سایت در نتایج جستجو و در نتیجه بازدید بیشتر از سایت می‌شود.

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است.

طراحی وب سایت در کرج ، سئو سایت در کرج

روزانه میلیون‌ها کاربر به گوگل برای یافتن پاسخ سوالات خود مراجعه می‌کنند که برای داشتن تجارتی موفق و پرسود یافتن راهی برای رسیدن به نتایج بالا از اهمیت زیادی برخوردار است.

از آنجاییکه موتورهای جستجو به سرعت در حال بروز رسانی و تغییر الگوریتم خود برای رتبه بندی سایتها برای قرارگیری در نتایج بالا هستند و با توجه به اینکه موتورهای جستجوی جدیدی وارد عرصه می‌شوند که الگوریتمهای پیچیده‌تری دارند وظیفه متخصصین سئو همراهی با این تغییرات و بروز رسانی مداوم اطلاعات خود می‌باشد تا از این قافله عقب نمانند.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي در رقابت سنگین رتبه گرفتن در موتورهای جستجو انتخاب می‌شوند بسیار طبیعی است که رسیدن به نتایج بالا در صفحات گوگل امری سخت و مستلزم گذر زمان است. اما بعد از رسیدن به صفحه اول نتیجه بسیار خوبی در دراز مدت برای شما به همراه خواهد داشت.

سئو به طور کلی فرآینده زمان بر است، در طی این فرآیند موارد زیاد و گام های کوچک دست به دست هم می دهند تا سایت شما در گوگل رنک بگیرد و در سرچ های اول موتورهای گوگل قرار بگیرد.

سئو سایت در کرج

تیم بهینه سازی (سئو) شرکت طراحی سایت فرهیختگان شبکه البرز با به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود و همراهی با دنیای به‌روز موتورهای جستجو شما را برای دیده شدن و بالا بودن در صفحه اول گوگل همراهی کرده و این امر را برای شما آسان می‌کند.

بالا بودن و در صفحه اول بودن علاوه بر تبلیغ سایت شما به دلیل بازدید زیاد، باعث افزایش میزان مشتریان شما و افزایش سودآوری کسب و کارتان می‌گردد.

عوامل مؤثر در سئو سایت

سئو فرآیندی است که موارد کوچک و بزرگ در آن تأثیر دارد.
در سئو یک سایت همیشه مخاطب را در اولویت قرار دهید آیا محتوا، لینک یا تصاویر استفاده شده در وب سایت شما نیاز کاربران را پاسخ می دهد یا کاربران با ورود به سایت شما بلافاصه سایت را می بندند و به دنبال سایت دیگر برای پاسخ سوالات خود می گردند.

سئو وب سایت چیست ؟

بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود.

  • سئو on page
  • سئو off page

سئو on page : تمام محتوا، تصاویر یا ویدئو هایی که شما در سایت خود قرار می دهید و برای کابر قابل نمایش است شامل سئو on page می شود.
تولید محتوا وب سایت باید بهینه باشد و نیاز های کاربران را برطرف کند.
کپی نبودن مطالبی که در سایت قرار می دهید بسیار مهم است.
بسیاری از سایت ها مطالب سایر سایت هار ا کپی پیست می کنند و باعث اسپم شدن سایت می شوند.
تصاویری که در سایت به کار می برید علاوه بر اینکه با محتوا سایت مرتبط باشد باید حجم مناسب داشته باشد و خیلی سنگین نباشد.

سئو off page : کلیه عملیاتی که بر روی سایت انجام می شود و برای کاربر قابل مشاهده نیست سئو off page گفته می شود.
بک لینک ها، حجم تصاویر و ویدئوها کد های سایت و … که برای کاربر قابل دیدن نیست از موارد off page است.
بک لینک هایی که برای سایت گرفته می شود یا follow یا nofollow هستند.

با توجه به کلمه کلیدی برای سئو و رقابت در آن کلمه تعداد لینک هایی که به سایت شما داده می شود در رنک گرفت سایت شما تأثیر بسزایی دارد.
محتوا در سئو سایت نقش عمده ای دارد در واقع پایه سئو محتوا است، ایجاد مختوا با کیفیت که نیاز مشتریان را پاسخگو باشد برای موتورهای گوگل ارزشمند است.[/vc_column_text][vc_column_text]

برخی نمونه کارهای بهینه سازی وب سایت (سئو)

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”columnmargin” width=”1/4″ css=”.vc_custom_1526238180981{margin-left: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”]

[vc_column_text]

سئو سایت دفتر ترجمه رسمی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”columnmargin” width=”1/4″ css=”.vc_custom_1526238177217{margin-left: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”]

[vc_column_text]

سئو سایت فروشگاه تجهیزات ورزشی در کرج

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”columnmargin” width=”1/4″ css=”.vc_custom_1526238172985{margin-left: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”]

[vc_column_text]

بهینه سازی سایت آموزشگاه موسیقی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”columnmargin” width=”1/4″ css=”.vc_custom_1526238108180{border-left-width: 10px !important;background-color: #ffffff !important;}”]

[vc_column_text]

بهینه سازی وب سایت موسسه حقوقی در تهران

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_btn title=”مشاهده نمونه کارهای سئو در کرج” style=”outline” color=”sandy-brown” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fa fa-eye” css_animation=”fadeIn” add_icon=”true”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

EnglishIraqIran