بهینه سازی وب سایت

SEO  در لغت، مخفف Search Engine Optimization است،که به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند.

سئو در واقع کلیه فعالیتهای داخلی (On Page) و خارجی (Off Page) بر روی سایت می‌باشد که باعث بالا رفتن سایت در نتایج جستجو و در نتیجه بازدید بیشتر از سایت می‌شود.

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است.

روزانه میلیون‌ها کاربر به گوگل برای یافتن پاسخ سوالات خود مراجعه می‌کنند که برای داشتن تجارتی موفق و پرسود یافتن راهی برای رسیدن به نتایج بالا از اهمیت زیادی برخوردار است.

از آنجاییکه موتورهای جستجو به سرعت در حال بروز رسانی و تغییر الگوریتم خود برای رتبه بندی سایتها برای قرارگیری در نتایج بالا هستند و با توجه به اینکه موتورهای جستجوی جدیدی وارد عرصه می‌شوند که الگوریتمهای پیچیده‌تری دارند وظیفه متخصصین سئو همراهی با این تغییرات و بروز رسانی مداوم اطلاعات خود می‌باشد تا از این قافله عقب نمانند.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي در رقابت سنگین رتبه گرفتن در موتورهای جستجو انتخاب می‌شوند بسیار طبیعی است که رسیدن به نتایج بالا در صفحات گوگل امری سخت و مستلزم گذر زمان است. اما بعد از رسیدن به صفحه اول نتیجه بسیار خوبی در دراز مدت برای شما به همراه خواهد داشت.

تیم بهینه سازی (سئو) شرکت طراحی سایت فرهیختگان شبکه البرز با به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود و همراهی با دنیای به‌روز موتورهای جستجو شما را برای دیده شدن و بالا بودن در صفحه اول گوگل همراهی کرده و این امر را برای شما آسان می‌کند.

بالا بودن و در صفحه اول بودن علاوه بر تبلیغ سایت شما به دلیل بازدید زیاد، باعث افزایش میزان مشتریان شما و افزایش سودآوری کسب و کارتان می‌گردد.

برخی نمونه کارهای بهینه سازی وب سایت (سئو)

EnglishIraqIran